logo

patrzymy zawsze Przed Siebie

CUDZE ZNAMY, SWOJE CHWALIMY, czyli KONKURS z mikrowyprawami w tle!

CUDZE ZNAMY, SWOJE CHWALIMY, czyli KONKURS z mikrowyprawami w tle!

Jeździmy w dalekie podróże, zwiedzamy inne kraje i regiony, poznajemy obce kultury, A TYMCZASEM, TUŻ ZA ROGIEM… kryją się niesamowite miejsca, zapierające dech scenerie, zaskakujące historie i nieodkryte zakątki. Pomóż nam je wytropić i stworzyć miniprzewodnik z pomysłami na mikrowyprawy!

POCHWALCIE SIĘ Z NAMI SWOIMI MIKROWYPRAWAMI!!

Przedstawcie miejsca, które czają się „tuż za rogiem”, które wprawiły Was w zachwyt, albo które odkryliście podczas lokalnych wycieczek w czasie pandemii, pokażcie to, co koniecznie warto zobaczyć w regionie, a jest Waszym zdaniem niedocenione i nieznane. Spośród zgłoszeń wybierzemy najciekawsze i nagrodzimy, a na koniec na bazie Waszych zgłoszeń stworzymy miniprzewodnik, który będzie dla innych inspiracją do poznawania najbliższej okolicy.

KONKURS W SKRÓCIE

– zgłaszacie miejsce nie dalej niż 100km od Gliwic w linii prostej
– miejsce powinno być mało popularne – im mniej znane tym lepiej, a jeśli już znane to zaproponujcie kreatywny sposób jego poznawania, jeśli jest ciekawe a na co dzień zamknięte, a Wy wiecie kto ma klucze i udostępni do zwiedzania – też super pomysł!
– nadsyłacie zdjęcia, filmy i inne formy multimedialne wg określonych parametrów
– pobieracie formularz zgłoszeniowy z naszej strony, wypełniacie i odsyłacie na nasz email: konkurs@przedsiebie.org
– na zgłoszenia czekamy do końca października!

Regulamin zawierający szczegółowe informacje, kryteria oceny, zasady wyboru zwycięzców, a także formularz zgłoszeniowy do wypełnienia na stronie: www.przedsiebie.org

FORMULARZ REJESTRACYJNY (pdf)(docx)

REGULAMIN

Wzór zgody dla osoby niepełnoletniej