logo

patrzymy zawsze Przed Siebie

O nas

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, którym szeroko pojęta aktywność nie jest obca. Dotychczas każdy z Nas udzielał się społecznie w ramach innych organizacji czy też inicjatyw. Nadszedł jednak moment, kiedy razem ze swoimi działaniami i pomysłami postanowiliśmy przenieść się na swoje. Tak też, w marcu 2014 roku odbyło się zebranie założycielskie i powstało Stowarzyszenie Przed Siebie.

Nasza Misja

Naszym celem jest promowanie szeroko rozumianej aktywności. Nie ograniczamy się tylko do jednego obszaru, działamy w obszarze kultury, turystyki czy też rekreacji. Proponujemy mieszkańcom Gliwic różnorodne formy ciekawego i inspirującego spędzania wolnego czasu. Nie ograniczamy się do podejmowania działań tylko na rzecz jednej grupy wiekowej –wśród odbiorców naszych działań znajdują się dzieci, młodzież szkolna i studenci, osoby dorosłe i seniorzy. Zapraszamy również gliwiczan do aktywnego włączania się w nasze działania.

Zawsze Przed Siebie

Co więc przed Nami? Nadal warsztaty, festiwal, szkolenia, spotkania z ciekawymi ludźmi, wyprawy rowerowe, zbiórki w ramach inicjatywy Podaj dalej. Jako członkowie stowarzyszenia ciągle staramy się wspierać inne organizacje udzielając się w nich jako wolontariusze.

Zachęcamy do kontaktu

Wszystkich, którym w jakikolwiek sposób bliskie jest to co robimy  – serdecznie zapraszamy do kontaktu z Nami! Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy chcieliby się do Nas przyłączyć.