logo

patrzymy zawsze Przed Siebie

?>

Spotkania podróżnicze. Prelegenci poszukiwani!

spotkania podroznicze

Zapraszamy do zgłaszania się wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć o swoich podróżach podczas cyklicznych spotkań podróżniczych, które planujemy organizować w Gliwicach w 2017 roku. 

Chcemy dać możliwość uczestniczenia w ciekawych spotkaniach podróżniczych wszystkim zainteresowanym podróżami. Spotkania będą okazją, aby przenieść się w świat podróży, a także pozwolą wymienić się swoimi doświadczeniami podróżniczymi i zainspirować innych. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam pomysł, dlatego zachęcamy do prezentowania swoich podróży, jak i do udziału w spotkaniach, co pozwoli zintegrować wszystkich zainteresowanych tą tematyką :). 

Jak będą wyglądać spotkania?

termin spotkań: raz w miesiącu w dzień roboczy ok. godz. 18
czas trwania spotkań: 1-2h, podczas jednego spotkania prelekcje 1-2 osób, po 30-60 minut każda
miejsce: centrum Gliwic
wstęp: wolny dla wszystkich

Zgłoszenia do prelekcji przesyłajce na adres d.swistek@przedsiebie.org. W zgłoszeniu napiszcie jaki temat chcielibyście zaprezentować wraz z krótkim opisem i ewentualnie kilkoma zdjęciami lub linkiem do zdjęć/bloga. W ramach możliwości będziemy starali się, aby jak najwięcej z Was mogło przedstawić swoje podróże.

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii czy wątpliwości piszcie na maila podanego powyżej lub kontaktujcie się z nami przez Facebooka.

Czekamy na Wasze zgłoszenia 🙂