logo

patrzymy zawsze Przed Siebie

Wymiana Ciepła w Gliwicach

Znów przekonaliśmy się, że piękna inicjatywa łączy w działaniu. Po raz trzeci Stowarzyszenie Przed Siebie oraz Stowarzyszenie Melina stawiają wieszak w ramach ogólnopolskiej akcji „Wymiana Ciepła”. Idea jest bardzo prosta: na wieszaku każdy może zostawić ciepłą kurtkę, płaszcz, czapkę czy też szalik tak samo jak każdy komu jest zimno może taką rzecz zabrać. Akcja genialna w swej prostocie obiegła cały kraj i miejmy nadzieję, że dzięki niej będzie mniej marznących tej zimy osób.

Tak samo jak w poprzednich latach dzięki życzliwości Forum Gliwice wieszak zlokalizowany jest na parkingu rowerowym Galerii od strony ulicy Tarnogórskiej. W konstruowaniu wieszaka wsparł nas Warsztat Miejski w Gliwicach natomiast doglądać go na bieżąco będą podopieczni BUMERANG-Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży.

Działania w ramach tego przedsięwzięcia utwierdziły nas w przekonaniu, że jeśli cel jest ważny i społecznie użyteczny chętnych do pomocy nie brakuje. Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim tym bez których zadanie to byłoby zdecydowanie trudniejsze – dzięki że jesteście!

Więcej o całej akcji na Wymiana Ciepła